VI Niedziela Zwykła Deszczno, 12 lutego 2017 r.

1. Kończą się zimowe ferie szkolne. Od następnej niedzieli powracamy do odprawiania Mszy świętych wg porządku zwykłego.

2. W dzisiejszą niedzielę z racji Światowego Dnia Chorego wspierać będziemy ofiarą do puszki po Mszy św. nasze gorzowskie Hospicjum św. Kamila. W imieniu osób terminalnie chorych i ich rodzin dziękujemy za ofiarność. Bóg zapłać.

3. Msza św. codzienna w Deszcznie o 17.00. W tym tygodniu Msze św. w kościołach filialnych wg porządku zwykłego.

4. Młodzież starszej grupy przygotowania do bierzmowania będzie miała spotkanie formacyjne w kościele parafialnym w sobotę o 12.00.

5. Biuro parafialne czynne we wtorek, czwartek i piątek od 17.30 - 18.00.

6. W następna niedzielę nauka dla rodziców dzieci komunijnych o 11.30 w Boleminie oraz 12.30 w Deszcznie.

7. Intencje mszalne.

8. KARNIN. Dzisiaj zbiórka na remont świątyni.

9. DESZCZNO. Za tydzień taca na remont świątyni.

............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz