Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


III Niedziela Wielkiego Postu Deszczno, 19 marca 2017 r.1. Dzisiaj trzecia niedziela WIELKIEGO POSTU. Rozważać będziemy Mękę Zbawiciela śpiewając Gorzkie Żale.

2. Codzienna Msza św. w Deszcznie o godz. 17.00. W kościołach filialnych o 16.00. Wyjątkowo w środę z powodu pomocy w spowiedzi rekolekcyjnej Msza św. w Deszcznie będzie o 17.30.

3. Rodziców dzieci komunijnych ze szkoły w Deszcznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek o 18.00 w Sali na plebanii.

4. 24 godziny dla Pana - to inicjatywa modlitewna zapoczątkowana przez papieża Franciszka. Nasz dekanat włącza się w tym tygodniu w modlitewne czuwanie w piątek 24 marca w parafii Chrystusa Króla. Rozpoczniemy modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego o 15.00 a zakończymy Adoracją Najśw. Sakramentu i Apelem Jasnogórskim o 21.00. Zapraszamy w miarę możliwości do wspólnego czuwania i modlitwy w intencjach papieskich w kościele dekanalnym przy ul. Woskowej w Gorzowie. Uczestniczymy w dowolnym wymiarze czasowym. Będzie także stały dyżur w konfesjonale.

5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie o Męce Chrystusa. Drogę Krzyżową odprawiamy we wszystkich kościołach w piątek: Krasowiec 15.30, Glinik 16.00, Bolemin 16.15, Deszczno 17.30, Karnin 18.15. Droga krzyżowa z udziałem dzieci w Deszcznie o 16.30. (obowiązkowo na niej uczestniczą dzieci komunijne).

6. Seminaristicum. W Wielkim Poście będziemy mieli okazję wywiązać się z naszej powinności na rzecz Seminarium Duchownego w Paradyżu ofiarą materialną. Dzisiaj ministranci rozdają koperty na ten cel przed kościołem. W następną niedzielę wraz z ofiarą składamy je na tacę. Bóg zapłać. (Nasza powinność roczna wynosi 6500zł = 30zł/rodz.)

7. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w najbliższym czasie odbędzie się w Gorzowie Wlkp. w parafii Podwyższenia Krzyża Św. przy ul. Warszawskiej od dzisiejszej niedzieli godz. 18.00 do 26 marca.

8. CARITAS. W następną niedzielę zespół "Caritas" naszej parafii zbiera ofiary do puszki na paczki dla naszych parafian znajdujących się w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej. Odpisując 1% podatku w naszych rozliczeniach z Urzędem Skarbowym pamiętajmy także o podopiecznych Caritas.

9. W niedzielę za tydzień obowiązkowa nauka dla rodziców dzieci komunijnych w Deszcznie o 12.30.

10. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii odbędą się w dniach 2 - 5 kwietnia. Rekolekcje szkolne: w SP w Boleminie 3 -5 kwietnia, w ZS w Deszcznie 5 - 7 kwietnia.

11. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną autokarem do sanktuarium Matki Bożej w Lourdes we Francji w dniach od 7 - 12 maja b.r. Ulotki w zakrystii. Zapisy do 9 kwietnia.

12. Intencje mszalne.

13. DESZCZNO. Dzisiaj taca na remont świątyni.
............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz

ZOBACZ OGŁOSZENIA Z POPRZEDNIEJ NIEDZIELI
ZOBACZ OGŁOSZENIA ARCHIWALNE
Jesteś

odwiedzającym tą stronę.

Twoje

Osób online na stronie:


Strona istnieje
od kwietnia 2006 roku.


Copyright 2006-2011
Grupa 840YL IT
Pobierz Operę! Pobierz Firefoxa!