OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


XXIX Niedziela Zwykła Deszczno, 19 października 2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona na cele misyjne. Bóg zapłać.

2. W dzisiejszą niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w kościele w Boleminie o 11.30 oraz w Deszcznie o 12.30.

3. Trwa październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe w Deszcznie o godz. 17.30 a po nich Msza św. Różaniec dla dzieci w Deszcznie we wtorki i czwartki o 17.30.

4. W środę 22 X wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II papieża. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. w kościele parafialnym o 17.30.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc modlitwy za zmarłych. Postarajmy się o duchowe przygotowanie do tych świąt. Uporządkujmy także mogiły naszych bliskich. Nie zapomnijmy o modlitwie i wypominkach za zmarłych. Kartki wypominkowe można pobrać u ministrantów przed kościołem. Wypełniamy je czytelnie, wpisujemy nazwę kościoła i składamy wraz z ofiarą do koszyczka lub przynosimy do zakrystii.

6. Tegoroczni kandydaci do sakramentu bierzmowania przyjdą na Mszę św. i spotkanie w piątek o 17.30. Młodzież poprowadzi rozważania różańcowe. Po Mszy św. sprawy organizacyjne na salce. Przypominamy, iż Uroczystość Bierzmowania odbędzie się w naszej świątyni 4 listopada o godz. 18.00.

7. Przedłużamy jeszcze o kolejny tydzień zapisy młodzieży gimnazjalnej klas II do bierzmowania. Młodzież przychodzi z rodzicami w godzinach urzędowania biura.

8. HOSPICJUM. Nabywając cebulki żonkili wsparliśmy gorzowskie hospicjum św. Kamila kwotą 1960zł. Serdeczne Bóg zapłać.

9. W czerwcu przyszłego roku zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Fatimy w Portugalii. Informacje na ulotkach do pobrania w zakrystii.

10. Intencje mszalne...

11. DESZCZNO. Za tydzień taca na remont kościoła parafialnego.

12. DESZCZNO. Do troski o świątynię parafialną w sobotę od 10.00 zapraszamy rodziny z Osiedla Poznańskiego: Możdżeń Pikuła Krzysztof.


............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz

ZOBACZ OGŁOSZENIA Z POPRZEDNIEJ NIEDZIELI
ZOBACZ OGŁOSZENIA ARCHIWALNE
Jesteś

odwiedzającym tą stronę.

Twoje

Osób online na stronie:


Strona istnieje
od kwietnia 2006 roku.


Copyright 2006-2011
Grupa 840YL IT
Pobierz Operę! Pobierz Firefoxa!