Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


II Niedziela Zwykła Deszczno, 15 stycznia 2017 r.

1. W dzisiejszą niedzielę 15 stycznia przypada dzień imienin naszego Biskupa seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym solenizancie.

2. Od poniedziałku rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: "Pojednanie - miłość Chrystusa przynagla nas". Módlmy się za naszych braci w wierze z innych wspólnot chrześcijańskich. Prośmy Boga abyśmy byli jedno.

3. KOLĘDA. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Kolędę rozpoczynamy uczestnictwem we Mszy św. o 15.00 sprawowanej w intencji odwiedzanych rodzin. Plan kolędy na najbliższy tydzień: (15.00 Msza św.)

15 I - niedziela Karnin - osiedle: ul. Słoneczna, Wakacyjna, Pogodna, Promienna, Źródlana, Biwakowa, Tęczowa, Kąpieliskowa, Pszenna, Gryczana, Łagodzińska.

16 I - poniedz. Karnin - ul. Lubuska i Skwierzyńska, Os. Poznańskie - ul. Wietrzna. Deszczno - ul. Lubuska 13, Przyjazna, Skwierzyńska, Zachodnia i Północna.

17 I - wtorek Deszczno - ul. Lubuska 11 i 12, Kolorowa.

18 I - środa Deszczno - ul. Lubuska (prawa strona) od nr 17 do 63, Bobrowa, Tęczowa, Zielona, Szkolna, oraz ul. Lubuska (lewa strona) od 25 do 75 "Spartherm", Magazynowa i Strażacka.

19 I - czwartek Deszczno - ul. Lubuska (lewa strona) od 83 do 145 i ul. Bajkowa, Baśniowa, Chryzantemowa, Calineczki, Małego Księcia.

20 I - piątek Deszczno ul. Lubuska prawa strona od 65 do 146 oraz Maszewska, Kolejowa, Sąsiedzka, Biała i Słoneczna.

21 I - sobota Deszczno - Krupczyn w polu: ul. Sadowa, Topolowa, Bławatkowa, Łubinowa, Wiosenna, Nagietkowa, Żytnia, Słonecznikowa, Daliowa, Makowa, Bratkowa, Konwaliowa, Kwiatu Paproci, Tulipanowa, Chabrowa (dowóz) 22 I - niedziela Deszczno - ul. Krupczyńska (od15.30)

4. W czasie wizyty kolędowej codzienna Msza św. w Deszcznie o godz.15.00 a w sobotę o 9.00.

5. W czasie kolędy biuro parafialne czynne w środy i piątki od 14.00 - 14.30.

6. W sobotę 21 stycznia - wspomnienie św. Agnieszki - obchodzimy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Życzymy babciom i dziadkom opieki Bożej, dużo zdrowia i pogody ducha.

7. ZIMOWISKO. Dzieci i młodzież naszej parafii, zapraszamy na zimowisko w czasie ferii szkolnych w góry do Karpacza/Borowic w dniach 29.01 - 02.02.2016r.(niedz.-czw.). Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Ulotki w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca. SPOTKANIE ORGANIZACYJNE w sobotę o 16.00 w sali na plebanii.

8. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Misjonarze Oblaci zapraszają od 26 do 29 stycznia na Kurs Przedmałżeński dla młodzieży i par narzeczonych. Spotkania codziennie w kościele św. Józefa w Gorzowie przy ulicy Brackiej 7.

9. Intencje mszalne.

10. Za tydzień do nabycia za dobrowolną ofiarę kalendarz parafialny.

11. DESZCZNO. W dzisiejszą niedzielę zbiórka na remont kościoła.
............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz

ZOBACZ OGŁOSZENIA Z POPRZEDNIEJ NIEDZIELI
ZOBACZ OGŁOSZENIA ARCHIWALNE
Jesteś

odwiedzającym tą stronę.

Twoje

Osób online na stronie:


Strona istnieje
od kwietnia 2006 roku.


Copyright 2006-2011
Grupa 840YL IT
Pobierz Operę! Pobierz Firefoxa!