Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


XX Niedziela Zwykła Deszczno, 20 sierpnia 2017 r.

1. Trwa miesiąc sierpień, który dla katolików jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do gorącej modlitwy o trzeźwość naszego Narodu.

2. Rozprowadzamy cegiełki na odbudowę naszej katedry w kruchcie kościoła. Bóg zapłać.

3. CARITAS. "Z uśmiechem do szkoły" to coroczna akcja Caritas w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci. W dzisiejszą niedzielę wesprzemy ofiarą do puszki dzieci naszej parafii. Bóg zapłać.

4. Biuro parafialne do końca wakacji czynne we wtorek i piątek 18.30 - 19.00.

5. Pielgrzymka parafialna do Częstochowy. Planowany wyjazd pielgrzymkowy na Jasną Górę odbędzie się w dniach: 28 i 29 sierpnia ( pon. i wt.). Ostateczne przesunięcie terminu spowodowane zostało brakiem noclegów. Wyjazd w poniedziałek o 9.00. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

6. Z dniem 25 sierpnia Ks. Biskup Diecezjalny, przenosi wikariusza naszej parafii Ks. Dawida Pietrasa do parafii M.B. Częstochowskiej w Zielonej Górze. Pragniemy podziękować serdecznie Księdzu Dawidowi za jego 4-letnią posługę w naszej wspólnocie parafialnej w czasie Mszy św. wieczornej 24 sierpnia (w czwartek) o godz. 18.00 w kościele parafialnym. Nowym wikariuszem, mianowanym do naszej parafii będzie Ks. Andrzej Wręczycki, który przybędzie do nas z parafii NMP Królowej Polski z Gorzowa Wlkp.

7. W sobotę 26.08 przypada uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną do kościoła parafialnego o godz. 18.00. Na Jasnej Górze główne uroczystości 300-lecia koronacji cudownego obrazu Czarnej Madonny.

8. W następną niedzielę 27 sierpnia spotkanie Apostolatu Maryjnego naszej parafii w kościele w Deszcznie o 13.30.

9. W następną niedzielę we wszystkich kościołach naszej parafii powitamy nowego wikariusza Ks. Andrzeja Wręczyckiego.

10. Intencje mszalne.

11. DESZCZNO. Dzisiaj taca na remont kościoła.

12. Za wszystkie ofiary na cele kościelne składamy serdeczne - Bóg zapłać.

13. W ubiegłym tygodniu z grona naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: +Hanna Frydrychowska z Bolemina. Wieczny odpoczynek.


............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz

ZOBACZ OGŁOSZENIA Z POPRZEDNIEJ NIEDZIELI
ZOBACZ OGŁOSZENIA ARCHIWALNE
Jesteś

odwiedzającym tą stronę.

Twoje

Osób online na stronie:


Strona istnieje
od kwietnia 2006 roku.


Copyright 2006-2011
Grupa 840YL IT
Pobierz Operę! Pobierz Firefoxa!