Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


I Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego Deszczno, 23 kwietnia 2017 r.1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Powierzamy wspólnotę parafialną Bożemu Miłosierdziu za wstawiennictwem św. siostry Faustyny Kowalskiej i św. Jana Pawła II odmawiając po Mszy św. Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszki na działalność charytatywną Caritas - na mieszkańców zrujnowanego Aleppo w Syrii. Bóg zapłać.

3. Zapraszamy chętne osoby z całej parafii do pracy na rzecz osób potrzebujących w parafialnym zespole Caritas. W następną niedzielę, na zakończenie tygodnia miłosierdzia, będzie można pobrać karty zgłoszeniowe do członkostwa w zespole pomocy bliźniemu "Caritas" naszej parafii.

4. Pielgrzymka rowerowa. Osoby dorosłe, młodzież i dzieci starsze naszej parafii zapraszamy na X parafialną pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie w dniach 30.04 - 01.05.2017r. (niedz.- pon.). Wyjazd o 15.00 z podwórka plebanijnego. Ulotki i zapisy w zakrystii.

5. Składamy serdeczne podziękowanie rodzinom, które wsparły swoją wielkopostną ofiarą nasze Seminarium Duchowne. Zebraliśmy połowę sumy naszego rocznego, parafialnego zobowiązania tj. 3070 zł. Bóg zapłać.

6. Biuro parafialne czynne jest we wtorki, czwartki i piątki 18.30 - 19.00.

7. Intencje mszalne.

8. ZAPOWIEDZI. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: 1. Odrobny Radosław z Płonicy i Smulska Karolina z Płonicy (I)

9. DESZCZNO. Dzisiaj zbiórka na remont świątyni.

10. W ubiegłych tygodniach z grona naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: +Jadwiga Ejsmont z Deszczna, +Tekla Wołowska z Białobłocia, +Julia Migdał z Krasowca, +Genowefa Ralcewicz z Białobłocia, +Teofil Białkowski z Deszczna. Wieczny odpoczynek.
............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz

ZOBACZ OGŁOSZENIA Z POPRZEDNIEJ NIEDZIELI
ZOBACZ OGŁOSZENIA ARCHIWALNE
Jesteś

odwiedzającym tą stronę.

Twoje

Osób online na stronie:


Strona istnieje
od kwietnia 2006 roku.


Copyright 2006-2011
Grupa 840YL IT
Pobierz Operę! Pobierz Firefoxa!