Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


XII Niedziela Zwykła Deszczno, 25 czerwca 2017 r.1. Rozpoczęły się wakacje letnie dzieci i młodzieży a także okres urlopowy dorosłych. Pamiętajmy na trasach naszych wycieczek i w miejscach naszego wypoczynku o bezpieczeństwie, codziennej modlitwie i Mszy świętej w Dzień Pański. Życzymy wszystkim naszym parafianom błogosławionych i bezpiecznych wakacji.

2. Wakacyjny porządek odprawiania Mszy św. w niedzielę:
Deszczno - 7.30 i 12.30
Karnin - 8.30
Glinik - 9.30
Bolemin - 10.30
Krasowiec - 11.30

Msza codzienna w Deszcznie o 18.00. W pierwsze soboty także w Karninie o 17.00.

3. BIURO PARAFIALNE w okresie wakacji czynne we wtorek i piątek 18.30 - 19.00.

4. Od poniedziałku na okres wakacyjny zawieszamy odprawianie Mszy św. w tygodniu w kościołach filialnych.

5. W czwartek 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o 18.00.

6. PIERWSZA SOBOTA. W sobotę chorych odwiedzi ksiądz Dawid od 9.00. Po Mszy św. wieczornej o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej . W Karninie o 17.00.

7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. W miejsce kazania po Mszy św. adorować będziemy Jezusa Eucharystycznego a po adoracji zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. W przyszłą niedzielę 2 lipca wyrusza Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę z Otynia. Zapisy w zakrystii.

9. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę samolotową do Matki Bożej ostrobramskiej w Wilnie w dniach 10 - 14 października. Ulotki i zapisy w zakrystii.

10. Dorosłych i młodzież pracującą, która nie przyjęła jeszcze sakramentu Ducha Świętego, zapisujemy na przygotowanie do bierzmowania w biurze parafialnym.

11. Intencje mszalne.

12. BOLEMIN. Za tydzień w niedzielę 2 lipca Uroczystość odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 14.00. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Proboszcz Jan Kozłowski z parafii Ulim. Taca przeznaczona na remont świątyni.

13. Dzisiaj ofiarą do puszki pragniemy wesprzeć naszego chorego parafianina Mikołaja Bielickiego (lat 16), który zapadł na lekoodporną padaczkę i zespół Aspergera po przebytym wirusowym zapaleniu mózgu. Konieczny jest przeszczep komórek macierzystych od innego dawcy, którego koszt wynosi ponad 82 tys. zł. Wspomóżmy modlitwą i dobrowolną ofiarą młodego Mikołaja. Bóg zapłać.

14. W ubiegłym tygodniu z grona naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: +Janina Penkala z Gorzowa-Karnina. Wieczny odpoczynek.
............................................................
ks. Janusz Drgas, proboszcz

ZOBACZ OGŁOSZENIA Z POPRZEDNIEJ NIEDZIELI
ZOBACZ OGŁOSZENIA ARCHIWALNE
Jesteś

odwiedzającym tą stronę.

Twoje

Osób online na stronie:


Strona istnieje
od kwietnia 2006 roku.


Copyright 2006-2011
Grupa 840YL IT
Pobierz Operę! Pobierz Firefoxa!